Zgłoszone szkoły (kody szkół)

Poniżej znajduje się lista kodów (identyfikatorów) szkół, używanych w konkursie.
Kod jest niezbędny w momencie zapisywania się drużyny i potwierdzania przez opiekuna.

Jeśli szkoła nie brała udziału w IV edycji konkursu lub w tej chwili działa pod inną nazwą, to należy wysłać prośbę o przydział kodu (formularz tutaj). Prośba powinna zawierać oficjalną nazwę szkoły i dokładny adres.
W ciągu 24 godzin kod będzie przydzielony.


P6: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte, Konin.
P7: Szkoła Podstawowa w Paczkowie
P8: Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie
P26: Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. R. W. Berwińskiego, Zaniemyśl
P27: Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Kaliszu
P28: Szkoła Podstawowa nr 42, Poznań
P29: Szkoła Podstawowa nr 2 w Kostrzynie
P30: Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
P31: Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego, Duszniki Wlkp.
P32: Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Rokietnica
P33: Szkoła Podstawowa nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego, Poznań
P34: Społeczna Szkoła Podstawowa numer 1 w Poznaniu im. św. Urszuli Ledóchowskiej
P35: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki w Poznaniu

G1: Prywatne Gimnazjum nr 1, Biedrusko
G2: Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Mąkolnie
G3: Gimnazjum im. Rady Europy w Kostrzynie
G4: Społeczne Gimnazjum w Jarocinie
G5: Gimnazjum im. św. Józefa Kalasancjusza, Poznań
G6: Gimnazjum nr 3 im. K. I. Gałczyńskiego, Konin
G7: Gimnazjum w Paczkowie
G8: Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie
G9: Gimnazjum nr 2 im. A. Prądzyńskiego, Września
G10: Gimnazjum Dwujęzyczne im. Dąbrówki, Poznań
G11: Gimnazjum w Komornikach
G12: Gimnazjum nr 1, Poznań
G13: Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni
G14: Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim
G15: Gimnazjum nr 5 im. Kazimierza Nowaka, Poznań
G16: Gimnazjum nr 22 im. Dezyderego Chłapowskiego, Poznań
G17: Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich, Stęszew
G18: Gimnazjum w Zbąszyniu
G19: Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia w Poznaniu
G20: Gimnazjum w Zespole Szkół Społecznych nr 1 im. św. U..Ledóchowskiej, Poznań
G21: Gimnazjum nr 40, Poznań
G22: Gimnazjum w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Piotra Skargi, Szamotuły
G23: Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
G24: Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu
G25: Publiczne Gimnazjum Salezjańskie, Poznań

PG0: V Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej, Poznań
PG1: Zespół Szkół Komunikacji, Poznań
PG2: Zespół Szkół Łączności, Poznań
PG3: VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Poznań
PG4: Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie
PG5: VIII Liceum Ogólnokształcące, Poznań
PG6: I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie
PG7: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
PG8: VI Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego, Poznań
PG9: L.O. św Marii Magdaleny, Poznań
PG10: III LO im. św. Jana Kantego, Poznań
PG11: Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp.
PG12: Technikum Odzieżowo-Usługowe, Poznań
PG13: Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych, Leszno
PG14: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim
PG15: I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
PG16: I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich, Leszno
PG17: Katolickie Publiczne Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Śrem
PG18: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica, Poznań
PG19: Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa, Czarnków
PG20: XI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
PG21: I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu
PG22: Liceum w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Piotra Skargi, Szamotuły
PG23: Liceum Ogólnokształcące im. Przemysława II w Rogoźnie
PG24: I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie
PG25: International School of Poznań
PG26: XVI Liceum Ogólnokształcące im. Charles de Gaulle'a w Poznaniu
PG27: Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni
PG28: Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Wybickiego w Śremie
PG29: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie
PG30: XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu
PG31: II Liceum K. K. Baczyńskiego w Koninie
PG32: IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Poznaniu